28 Şubat 2017 Salı

Basamakları Çıkarken

Basamakları Çıkarken
 Blog basamaklarını çıkarken yaşadığım sorunlardan birisini bizzat gördünüz. Bu olaylara pek fazla alışkın olmadığım için yıkılma durumuna geldim. Sağolsun beni destekleyen kişiler sayesinde ayakta kalmayı başardım. Tabi bu olaylarla birlikte birçok yanlış anlaşılmalar oldu. Umarım bu yanlış anlaşılmalarla daha fazla üzülmeyiz.
=====================================================
Blogların üyeliklerini silmiştim. Tekrardan kayıt olmak ve semtte yer almak sizin elinizde. Blogger Semti için yaptığım bennerları değiştirdim. Sadece 2 tane banner ekledim. Kayıt olmak için yeni banneri ekleyebilirsiniz yada eski banner ile başvuruda bulunabilirsiniz.
=====================================================
Bu gibi üzücü olaydan sonra toparlanmak biraz zaman alacak gibi görünüyor. Ayrıca yanlış anlaşılma sebebiyle oluşan kırgınlık içinde özür dilerim..

15 yorum En alta in

Hocam sen yanlış bişey yapmıyorsun. Kendini kötü hissetme. Biz senin yanındayız. Senin iyi niyetli biri olduğunu biliyoruz.

Uzun hikaye kardeşim şimdi tekrardan açılmasını istemiyorum. Daha sonra detaylı bir şekilde anlatırım sana. :Y

Geçmiş olsun Teo bende işimle ilgili bu aralar kırgınlıklar yaşıyorum eminim bunun arkasında büyük güzel şeyler olacağı içindir bu yaşadıklarımız .Sınavdan geçtiğimize eminim.Rahat ol sen çok başarılısın.

Teşekkür ederim. Hayırlısıyla atlattık, şuanlık bir sorun yok. :Y

Son yazım yayınlanmamış. Olayları da doğru düzgün takıp etmedım ama
''Blogların üyeliklerini silmiştim. Tekrardan kayıt olmak ve semtte yer almak sizin elinizde. Blogger Semti için yaptığım bennerları değiştirdim. Sadece 2 tane banner ekledim. Kayıt olmak için yeni banneri ekleyebilirsiniz yada eski banner ile başvuruda bulunabilirsiniz''
ne demek?
kafanıza göre üyelikten mi çıkardınız beni?
bu benim ilk yorumum.
nasıl olur?
bu yüzden mi yayınlanmadı yazım?

Hayır bir yanlış anlaşılmadan dolayı ben tüm üyelikleri sildim. Yani sizlik bir durum söz konusu değil. Tekrarda blogları eklemeye başladım. :Y Genel bir sorun olduğu için bu durumda oldu tekrardan ekliyorum bloğunuzu :Y

Konu nedir bilmiyorum ancak geçmiş olsun hocam. Tekrar sitemi kayıt ettirmek için başvurdum.

Teşekkür ederim kardeşim. Kaydını hemen onaylıyorum.

Konu ne bende bilmiyorum ama umarım düzelir her şey.. üzülmeyin hayatta hiç bir şey üzülmeye değmez..

Konuyu ben de bilmiyorum ama üzülmeyin derim ben memnunum bu site sayesinde birçok blogçu arkadaşımız tarafından tanındım saygılar

Teşekkür ederim. Şuanda sorun yok tekrardan devam ediyoruz. :-d

Teşekkür ederim :Y

Bu Yayında Link Bırakmak Kesinlikle Yasaktır.