1 Mart 2017 Çarşamba

Blogger Şablon Kısmını Değiştiriyor

Blogger Şablon Kısmını Değiştiriyor
Blogger son zamanlarda değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu değişiklerin arasında olan seçeneklerden biriside Şablon seçeneğidir.

Blogger panelinde Şablon kısmının değişliği biraz zaman alacak gibi görünüyor. Bu sebeple bazı durumlarda bloğunuza veya Blogger Kontrol Paneline erişimde sıkıntılar yaşayabilirisniz.

Bakalım nasıl bir değişim olacak, sabırsızlıkla bekliyoruz...

14 yorum En alta in

Umarım şablon konusunda köklü ve kullanılabilen bir şablon kurulumu yapar da. Bütün blog yazarları rahat, huzurlu, mutlu, eğlenceli, keyifli yazılar yazar ve sohbetler ederler. Ben de blogger şablon konusundaki değişiklikleri takip edip sabırla bekleyeceğim. Bilgilendirme için teşekkür ederim Teo kardeşim.
Saygılarımla.

Rica ederim kardeşim ne demek :Y

Adı tema olarak değismis bugn farkettm 😃 bakalim neler olcak

Merakla bekliyoruz :)

Keşke önce takipçi sistemine bir çözüm getirse blogger. Yeni takipçilerimin bloglarına ulaşmak deveye hendek atlatmaktan daha zor oluyor.

Bir de son zamanlarda karşılaştığım bir problem var ki kafayı yedirtiyor bana. Yazılarımı sadece herkese açık, çevrelerim ve benzer kategoriler altında paylaşabiliyorum. Önceden üyesi olduğum toplulukların adı da altta çıkar ve paylaşırdım. Artık çıkmıyorlar neden bir türlü anlamıyorum. Bir fikrin var mı acaba bu durum ile ilgili?

Aynen, bugün bende fark ettim. Şablon kelimesi Tema olarak değiştirilmiş. Büyük çaplı değişikliklerin olacağını sanmam ama arada böyle sürprizler yapıyor Blogger =D

Bilgilendirme için teşekkürler, bekliyoruz

Haklısınız. GFC sitemi değiştiği için takip eden kişilerin bloglarına ulaşmak oldukça sıkıntılı oluyor.

Bloğunla alakalı bir sorun olabilir daha net bir şekilde açıklama yapabilirseniz yardımcı olabilirim. Demek istediğinizi tam olarak anlayamadım.

Bakalım ne tür değişiklikler bizi bekliyor :D

Rica ederim ne demek :-d

Beni listeden çıkardın mı Teo yazılarım yayınlanmıyor.

Senin olanlardan haberin yok sanırım kardeşim. Bazı olaylar oldu bende tüm blogların kayıtlarını sildim. Tekrardan eklerim senin blog adresini. :Y

Teo benim de yazılarım görünmüyor semtte =D

Tekrardan kayıt yaptırın :Y Bazı sıkıntılar oldu :-d

Bu Yayında Link Bırakmak Kesinlikle Yasaktır.