10 Mart 2017 Cuma

Mutlaka Okumalısın

Basamakları Çıkarken
 Bu yazıyı bloglar listesi üzerine gelen tepkiler üzerine yazıyorum. Öncelikle tartışma içerisinde kalıp blog dostlarımı üzdüğüm için ÖZÜR DİLERİM...
Mutlaka Okumalısın
Blogger Semti üzerinde bulunan Bloglar Listesini kaldırdım. Ve sadece kendi yayınlarımın olduğu blog haline çevirdim. Öncelikle bu ilerleyiş içerisinde blogger hakkında ve blogger temaları hakkında yazılara devam edeceğim. Bu yayınlar sayesinde bilginize bilgi katacağım.
Mutlaka Okumalısın
Yazdığım konular ve yayınlar dışında görsel ve sesli olarak YouTube kanalımda tüm detaylara değinerek videolar yayınlayacağım. Örneğin; Blogger temasının indirilmesi, indirilen temanın kurulumu, temada bulunan hatalı bölgeler, tema düzenleme ve eklenmesi gereken kodlar hakkında paylaşımlar yapacağım.
Mutlaka Okumalısın
Bu ilerleyiş içerisinde oluşan tüm kırgınlıkların geçmesi için ve affedilmek için elimden geleni yapacağım. Umarım aramızdaki kırgınlıklar düzelir.

Çok yakında konular ve videolarla görüşmek dileğiyle...

3 yorum En alta in

Blogger Semti'ni farklı kılan ve tüm bloggerları bir arada toplayan bu özelliği kaldırmanıza üzüldüm hocam. Ancak hala bir takipçiniz olarak kalacağım, yeni yolunuzda başarılar.

Bence bunu yapmamalıydın ama neyse zaten blog hayatında kalmayacağım artık.

Bu Yayında Link Bırakmak Kesinlikle Yasaktır.